معرفی شرکت

شرکت طراحی مهندسی یکتافن تهران در سال 1378 تاسیس شده و در زمینه طراحی و تولید کنترلرهای صنعتی، درایوهای AC و DC، شارژر باتری های صنعتی و انجام پروژه های گوناگون در همین زمینه فعال بوده است. از سال 2008 میلادی به عنوان نمایندگی انحصاری محصولات و خدمات شرکتZAPI ایتالیا آغاز به فعالیت کرد و بیشتر تمرکز خود را در این صنعت نهاده است . شرکت ZAPI بزرگترین تولید کننده درایوهای تغذیه شونده از باتری و تجهیزات مربوط به لیفتراک و تجهیزات حمل و نقل برقی صنعتی و درایوها و منابع تغذیه خودروهای برقی در اروپا می باشد. در حال حاضر این شرکت علاوه بر نمایندگی شرکتZAPI، نمایندگی شرکت Beneveli (سازنده گیربکس، اکسل و الکتروموتورهای با راندمان بالا برای خودروهای برقی)، GM Electric (تولید کننده شارژرها، منابع تغذیه DC/ DC، کنترلر شارژر) در ایتالیا، RHEINTACHO (سازنده سنسورها و تجهیزات اندازه گیری سرعت و استروب اسکوپ) در آلمان است .

هم چنین در زمینه طراحی و تولید محصولاتی همچون رخدادنگار و محصولات مربوط به ارتباط با درایوها و سیستم های مبتی بر شبکه صنعتی اینترنت اشیا (IIoT) دارای گواهی نامه دانش بنیان در ایران می باشد.

همراه همیشگی شما هستیم

محصولات و اطلاعات قابل اطمینان برای مدیران با تدبیر

با بیش از 23 سال تجربه در ارائه محصولات با کیفیت و خدمات برای بالا بردن کارایی و راندمان ماشین ها و کم کردن مشکلات مهندسین و تکنسین ها در نصب و راه اندازی ، نگهداری و تعمیرات ماشین ها

محصولاتی برای اندازه گیری دقیق و قابل اعتماد پارامترهای مختلف در صنایع جهت بهبود عملکرد و کاهش هزینه های انسانی، نگهداری و تعمیرات و داشتن محیط زیستی بهتر

YEKTAFAN_Cooperation

برتری های ما

سالها تجربه در زمینه کنترل الکتروموتورهای صنعتی و لیفتراک ها و خودروهای برقی صنعتی (تاسیس در سال 1378)

نمایندگی شرکتهای ReihnTacho، GM-Electric، Benevelli، ZAPI در ایران

ارایه خدمات مختلف فنی و آموزشی، از مشاوره و طراحی تا خدمات پس از فروش و گارانتی در مورد کلیه محصولات ارایه شده در شرکت

دارای گواهینامه دانش بنیان در زمینه محصولات Data Logger، رخداد نگار، دیاگ درایوهای ZAPI و محصولاتی بر اساس شبکه های صنعتی اینترنت اشیا (IIoT)

آموزش با انگیزه

Passion

ارزش و احترام مشتری

Customer First

پیشرو در فناوری

Edge of Technology

ارائه راه حل های صنعتی

Integrity

نیاز به خدماتی دارید که ما ارائه می دهیم؟

اگر به بهینه کردن بخش های مختلف کارخانه و صنعت خود می اندیشید یا محصولی مشابه یکی از محصولات ما دارید و دچار مشکل شده است، می توانید با ما صحبت کنید و با هم راه حلی برایتان پیدا کنیم.