گیربکس و اکسل خودروهای برقی همراه الکتروموتورساخت شرکت Benevelli

برای خودروهای برقی، خودروهای صنعتی و ماشین های کشاورزی

اکسل در خودروهای برقی صنعتی، اندکی با خودروهای دارای موتور درونسوز متفاوت است. در خودروهای برقی صنعتی معمولا از کلاچ و جعبه دنده متغییر استفاده نمی شود و تغییر جهت حرکت ماشین نیز توسط جعبه دنده انجام نمی شود و با چپگرد و راستگرد کردن الکتروموتور انجام می شود.

با توجه به اینکه تمام گشتاور الکتروموتور می‌تواند بطور ناگهانی روی جعبه دنده و دیفرانسیل مجموعه اکسل وارد شود، لازم است گیربکس و دیفرانسیل تحمل این تنش را داشته باشد. از طرف دیگر باید تحمل وزن خودرو صنعتی با بارش را هم به راحتی داشته باشند. اما شاید مهمترین وجه تمایز یک اکسل یا یک مجموعه گیربکس و دیفرانسیل راندمان آن است. گیربکس های خوب تا حدود ۳۵ درصد نسبت به گیربکس های عادی در مصرف انرژی باتری صرفه جویی می کنند.

Benevelli_Ridig-axle-electric-dumper-truck-YEKTAFANBenevelli-Differential-lock-electric-vehicle-YEKTAFAN

اکسل و دیفرانسیل خودرو برقی چگونه است؟

مجموعه اکسل، مجموعه ای است که بین الکتروموتور حرکت (traction) و چرخ ها قرار میگیرد. این مجموعه شامل گیربکس، دیفرانسیل، محورها، کوپلینگ ها، مجموعه ترمز چرخها و بخش های پوشش دنده این مجموعه ها است. کار ترانس-اکسل در یک خودرو برقی یا لیفتراک برقی انتقال قدرت با یک ضریب ثابت در گیربکس از الکتروموتور به چرخ هاست.

کاربردهای ترانس-اکسل های شرکت Benevelli

ترانس-اکسل های شرکت Benevelli برای بسیاری از ماشین های تغذیه شونده از باتری و در صنایع مختلف و به همراه الکتروموتورهای مختلف قابل استفاده هستند.

اسکرابر و ماشین های زمین شور

AGV و Man off و گلف کار و یدک کش های برقی

خودروهای برقی جاده ای

لوکوموتیوهای برقی معادن و ماشین های کشاورزی برقی

مزایای استفاده از ترانس-اکسل های Benevelli

استفاده از ترانس-اکسل های شرکت Benevelli برای طراحان و تولید کنندگان ماشین ها مزایای زیادی دارد. از جمله مهمترین این مزایا به موارد زیر اشاره می کنیم:

✔ کیفیت و راندمان بالا

✔ امکان سفارش الکتروموتور مناسب (ساخت شرکت Benevelli) نصب شده روی اکسل

✔ امکان طراحی سفارشی برای مشتریان

✔ تا حد ممکن کم حجم و در عین حال مقاوم

✔ نصب بسیار آسان با توجه به جمع شدن همه قطعات در مجموعه

✔ کاملا ساخت ایتالیا

استفاده از ترانس-اکسل های شرکت Benevelli یک انتخاب درست و اثر بخش برای افزایش کارایی و راندمان کار ماشین های برقی است.

من قصد خرید ترانس-اکسل را دارم. لطفا با من تماس بگیرید.

کدام ترانس-اکسل مناسب من است؟

براساس عرض محور یا فاصله چرخ ها، نوع ماشین و بار آن و گشتاور و سرعت لازم می توانیم ترانس-اکسل خودرو خود را انتخاب کنیم.

ترانس-اکسل های شرکت Benevelli برای کار با الکتروموتور های مختلف از توان ۵۰۰ وات تا توان 30kW در دسترس هستند. مدل TX1 اکسل های Benevelli می توانند تا 600Nm گشتاور در خروجی و مدل TX2 تا 1600Nm گشتاور در خروجی ایجاد کند یا تحمل کنند.

Benevelli-Electric-Transaxles-TX1-Serie-Rigid-YEKTAFAN

ترانس-اکسل های مدل TX1 تا گشتاور 600Nm

ترانس-اکسل های مدل TX1 تا گشتاور 600Nm

Benevelli-Electric-Transaxles-TX2-Serie-Drum-Brakes-YEKTAFAN

ترانس-اکسل های مدل TX2 تا گشتاور 1600Nm

ترانس-اکسل های مدل TX2 تا گشتاور 1600Nm

اگر نیاز به مشاوره و خدمات فنی در رابطه با طراحی خودرو یا تامین قطعات دارید، اطلاعات لازم را از طریق این فرم برای ما بفرستید.

در گوشی با کیبورد انگلیسی.

خرید ترانس-اکسل های Benevelli

برای سفارش ترانس-اکسل و یا الکتروموتورهای Benevelli می توانید مستقیما به سایت شرکت Benevelli مراجعه کنید و به عنوان اولین قدم مشخصات فنی مورد نیاز را در آنجا اعلام کنید و سپس از طریق شرکت یکتافن به عنوان نمایندگی شرکت Benevelli سایر مراحل انجام می شود و یا می توانید از ابتدا با کارشناسان شرکت یکتافن تماس بگیرید و از این طریق مشخصات مورد نیاز را ارائه دهید و اقدام به خرید ترانس-اکسل ها و الکتروموتورها نمایید.

در کنار ترانس-اکسل خودرو برقی چه محصولاتی را میتوانم انتخاب کنم؟

درایو و کنترلر

کنترل کننده الکتروموتورهای DC و AC برای انواع کاربردهای حرکت، پمپ هیدرولیک و فرمان الکتریکی EPS

کنتاکتور

کنتاکتورهای DC ویژه تغییر جهت الکتروموتور یا ترمز ژنراتوری و کنتاکتورهای تک کنتاکت برای موتورهای هیدرولیک یا Main Contactor و کنتاکتور خط

نمایشگر

نمایشگرهای میزان شارژ باتری که مستقیم به باتری وصل می شوند یا نمایشگرهای (HMI) هوشمندی که از طریق خط سریال یا CANBUS به درایو وصل می شوند و کمیت های مختلف را نمایش می دهند.

شارژر باتری

انواع شاژرهای سوئیچینگ و غیر سوئیچینگ هوشمند و اتوماتیک، با توجه به نوع باتری و ظرفیت آن و ویژگی های فنی مورد نیاز برای شارژر

کنترلر شارژر

کنترلر الکترونیکی هوشمند برای شارژرهای دارای ترانس ۵۰ هرتز و رکتیفایر دیودی و تجهیزات ثبت وضعیت باتری و تله متری برای افزایش کارایی و عمر باتری های صنعتی

الکتروموتور

انواع مختلف الکتروموتورهای AC و DC برای کاربردها حرکت و پمپ و فرمان خودروها و لیفتراک های برقی و در صورت نیاز ارائه به همراه گیربکس و دیفرانسیل و ترمز و چرخ