کیت های آماده برای تغییر سیستم (retrofit) و راه اندازی لیفتراک های برقی

بهترین گزینه برای زمانی که قادر به راه اندازی سیستم اصلی لیفتراکتان نیستید.

بعضی مواقع پیدا کردن قطعات یدکی اصلی لیفتراک کار سختی است و یا ایراداتی در سیستم الکتریکی لیفتراک های برقی بوجود می آید که رفع آن کار بسیار دشواری است. در اینگونه موارد جایگزین کردن کل یا بخشی از سیستم کنترلی لیفتراک با سیستم کاملی که کانکتور و دسته سیم هایش آماده هستند و بر اساس ابعاد و اندازه ها و نوع و توان الکتروموتور های لیفتراک ما ساخته شده و مدارک فنی ساده و کاملی برای نصب و راه اندازی دارد، کاری ساده و قابل اطمینان است.

YEKTAFAN ZAPI Retrofit Kits for Forklifts

کیت آماده برای تغییر سیستم لیفتراک برقی چیست؟

کیت های آماده برای تغییر سیستم و راه اندازی لیفتراک های برقی، مجموعه ای از درایو ها (کنترلرهای الکترونیکی)، کنتاکتورها و دسته سیم ها و سنسورهای جدیدی هستند که بر اساس سیستم اصلی و فابریک لیفتراک طراحی شده اند تا تمام قابلیت های لیفتراک را حفظ کنند و حتی الامکان با کمترین نیاز به دستکاری سیم کشی ها و کانکتورهای موجود روی لیفتراک، استکر، پالت تراک، یدک کش یا سایر ماشین ها به سرعت نصب شود و ماشین را راه اندازی کند. گاهی اوقات استفاده از این کیت ها قابلیت های بیشتری نسبت به سیستم فابریک خود ماشین دارد و کارایی و راندمان باتری و ماشین را بالاتر می برد. ضمنا با توجه به اینکه کیت های ارائه شده توسط شرکت طراحی مهندسی یکتا فن دارای گارانتی و کلیه مدارک فنی لازم برای نصب و عیب یابی آسان هستند، استفاده از آنها آسایش خیال دارندگان ماشین ها را به همراه خواهد داشت.

کاربردهای کیت های رتروفیت شرکت یکتافن

کیت های آماده تغییر سیستم و راه اندازی (رتروفیت) شرکت یکتافن برای تمام ماشین های تغذیه شونده از باتری و در صنایع مختلف و برای الکتروموتورهای مختلف قابل استفاده هستند.

اسکرابر و ماشین های زمین شور

پالت تراک و استکر و ریچتراک

AGV و Man off و گلف کار و یدک کش های برقی

انواع لیفتراک ها برقی

خودروهای برقی جاده ای

لوکوموتیوهای برقی معادن و ماشین های کشاورزی برقی

چرا باید از کیت های آماده تغییر سیستم و راه اندازی (retrofit) شرکت یکتافن استفاده کنیم؟

استفاده از کیت های تغییر سیستم برای راه اندازی لیفتراک ها کمک می کند تا ماشینی که قطعات اصلیش به آسانی تامین نمی شود، سریعتر و مطمئن تر راه اندازی شود و در بسیاری از موارد هزینه های راه اندازی کمتر از سیستم کنترلر اصلی لیفتراک برقی است. با توجه به اینکه نقشه ها و مدارک فنی و دیاگ کنترلرها و درایوهایشان توسط این شرکت در اختیار مشتری قرار میگیرد، در آینده هم عیبیابی مشکلات بوجود آمده به آسانی توسط خود مشتری انجام می شود. استفاده از کیت های آماده تغییر سیستم و راه اندازی (رتروفیت) شرکت یکتافن، برای شرکت ها و صاحبان انواع ماشین ها و لیفتراک ها، پالت تراک ها، استکرها، ریچ تراک ها، یدک کش ها، اسکرابرها و سایر ماشین های برقی حمل و نقل صنعتی مزایای زیادی دارد. از جمله مهمترین این مزایا به موارد زیر اشاره می کنیم:

✔ توجه به امکانات و قابلیت های سیستم اصلی ماشین و ارائه همان امکانات و یا حتی امکاناتی بهتر

✔ ارائه مدارک فنی و آموزش رایگان برای نصب و راه اندازی توسط خود مشتری

محافظت از باتری و الکتروموتور و گارانتی مطمئن

✔ نصب و راه اندازی و عیب یابی آسان

استفاده از کیت های آماده تغییر سیستم و راه اندازی (retrofit) شرکت یکتافن یک انتخاب درست و اثر بخش برای افزایش کارایی و راندمان کار لیفتراک ها و ماشین های برقی است.

من قصد خرید کیت آماده برای راه اندازی لیفتراک برقی را دارم. لطفا با من تماس بگیرید.

اگر درایوی دارید که درست عمل نمی‌کند و برای تست یا تعمیر آن نیاز به خدمات فنی دارید، اطلاعات لازم را از طریق این فرم برای ما بفرستید.

در گوشی با کیبورد انگلیسی.

خرید کیت های آماده تغییر سیستم و راه اندازی (retrofit) برای لیفتراک یا خودرو برقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید درایو و بردهای الکترونیکی کنترلر یا کیت های آماده تغییر سیستم و راه اندازی (retrofit) لیفتراک و خودروی برقی با ما تماس بگیرید. شرکت طراحی مهندسی یکتافن ارائه دهنده انواع درایوها و بردهای الکترونیکی خودروهای برقی و لیفتراک‌ها و کلیه خدمات فنی مربوط به آن به مشتریان محترم است.

در کنار درایو لیفتراک یا خودرو برقی چه محصولاتی را میتوانم انتخاب کنم؟

پروگرامر (دیاگ)

پروگرامر یا دیاگ های مختلف روی خط سریال یا CANBUS بصورت دستی یا متصل شونده به کامپیوتر یا پروگرامرهای بلوتوثی و اندرویدی

کنتاکتور

کنتاکتورهای DC ویژه تغییر جهت الکتروموتور یا ترمز ژنراتوری و کنتاکتورهای تک کنتاکت برای موتورهای هیدرولیک یا Main Contactor و کنتاکتور خط

نمایشگر

نمایشگرهای میزان شارژ باتری که مستقیم به باتری وصل می شوند یا نمایشگرهای (HMI) هوشمندی که از طریق خط سریال یا CANBUS به درایو وصل می شوند و کمیت های مختلف را نمایش می دهند.

شارژر باتری

انواع شاژرهای سوئیچینگ و غیر سوئیچینگ هوشمند و اتوماتیک، با توجه به نوع باتری و ظرفیت آن و ویژگی های فنی مورد نیاز برای شارژر

کنترلر شارژر

کنترلر الکترونیکی هوشمند برای شارژرهای دارای ترانس ۵۰ هرتز و رکتیفایر دیودی و تجهیزات ثبت وضعیت باتری و تله متری برای افزایش کارایی و عمر باتری های صنعتی

الکتروموتور

انواع مختلف الکتروموتورهای AC و DC برای کاربردها حرکت و پمپ و فرمان خودروها و لیفتراک های برقی و در صورت نیاز ارائه به همراه گیربکس و دیفرانسیل و ترمز و چرخ