شارژر باتری سرب و اسید -با ترانس ۵۰ هرتز-

آشنای صنعت لیفتراک های برقی

به دنبال سادگی هستید! شارژرهای دارای ترانس ۵۰ هرتز و پل دیودی به دلیل سادگی و ارزان قیمت بودن پرکاربرد ترین نوع شارژرها در صنعت لیفتراک های برقی هستند. وقتی که این نوع از شارژر ها را انتخاب میکنیم دیگر نیازی نیست به پیچیدگی های عملکرد یا نگهداری یا تعمیرات آنها فکر کنیم.

Battery_Charger_YEKTAFAN

شارژر باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز چگونه کار میکند؟

در درون جعبه یک شارژر باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز، یک ترانسفورماتور، یک یا دو کنتاکتور یا رله، یک پل دیودی یا پل تریستوری با هیت سینکش، گاهی یک سنسور دمای و یک سنسور جریان و یک برد الکترونیکی برای کنترل شارژ و خاموش و روشن کردن شارژر وجود دارد.

در این شارژرها به سادگی فقط ترانسفورماتور برقدار می‌شود و پروسه شارژ آغاز می شود و زمانی که شارژ باتری به حد کافی رسیده باشد یا باتری بیش از حد زیر شارژ مانده باشد ولی به شارژ کامل نرسیده باشد ترانسفورماتور بی برق می شود. اگر بجای پل دیود، یکسوساز آنها تریستوری باشد، مدارات الکترونیکی آنها می توانند کنترل بهتری روی جریان شارژ باتری داشته باشند. این شارژرها بر اساس میزان جریان و توانشان به صورت تکفاز یا دو فاز یا سه فاز ساخته می شوند.

.

کاربردهای شارژر باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز

این شارژرها برای تمام ماشین های تغذیه شونده از باتری و در صنایع مختلف قابل استفاده هستند.

اسکرابر و ماشین های زمین شور

پالت تراک و استکر و ریچتراک

AGV و Man off و گلف کار و یدک کش های برقی

انواع لیفتراک ها برقی

خودروهای برقی جاده ای

لوکوموتیوهای برقی معادن و ماشین های کشاورزی برقی

چرا باید از شارژرهای باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز شرکت GM-Electric استفاده کنیم؟

استفاده از شارژرهای باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز شرکت GM-Electric، برای شرکت ها و صاحبان ماشین ها و یا طراحان و تولید کنندگان ماشین ها مزایای زیادی دارد. از جمله مهمترین این مزایا به موارد زیر اشاره می کنیم:

✔ دارای کنترلر شارژر دقیق و قابل اطمینان

✔ ترانس با کیفیت و طراحی شده متناسب با کنترل جریان برای باتری

✔ مستحکم و با طول عمر زیاد و محافظ باتری

✔ کاملا ساخت ایتالیا

استفاده از شارژرهای باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز شرکت GM-Electric یک انتخاب درست و اثر بخش برای افزایش کارایی و راندمان کار باتری لیفتراک ها و ماشین های برقی است.

من قصد خرید شارژر GM-Electric را دارم. لطفا با من تماس بگیرید.

کدام شارژر مناسب من است؟

در صورتی که سادگی عملکرد و قیمت کمتر شارژرهای باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز را بر راندمان بالاتر و وزن و حجم کمتر و دقت بالاتر شارژرهای سوئیچینگ ترجیح می دهید، برای انتخاب شارژر باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز ابتدا ولتاژ نامی باتری را مشخص می کنیم و براساس آن ولتاژ نامی شارژر را معادل ولتاژ باتری در نظر میگیریم. سپس بر اساس ظرفیت نامی باترس سرب و اسید که بر حسب آمپر ساعت است، جریان نامی شارژر را مشخص می کنیم. جریان نامی شارژر می تواند عددی بین ظرفیت باتری تقسیم بر ۶ و ظرفیت نامی باتری تقسیم بر ده باشد. به عنوان مثال اگر یک باتری سرب و اسید با ولتاژ ۴۸ ولت و ظرفیت 480Ah داشته باشیم، شارژر ۵۰ هرتزی که برای آن انتخاب می کنیم باید ولتاژ نامی ۴۸ ولت داشته باشد و جریان نامی شارژر می تواند عددی بین ۴۸۰ تقسیم بر ۶ یا ۸۰ آمپر و ۴۸۰ تقسیم بر ۱۰، یعنی ۴۸ آمپر باشد. بجز این روش محاسبه، معمولا سازندگان شارژرها، جدولی را برای انتخاب شارژر مناسب برای باتری ها با ظرفیت های مختلف ارائه می کنند.

battery-charger-compact-plus-_opt

شارژرهای باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز شرکت ایتالیایی GM-Electric

شارژرهای باتری سرب و اسید با ترانس ۵۰ هرتز شرکت ایتالیایی GM-Electric

اگر شارژری دارید که درست عمل نمی‌کند و برای تست یا تعمیر آن نیاز به خدمات فنی دارید، اطلاعات لازم را از طریق این فرم برای ما بفرستید.

در گوشی با کیبورد انگلیسی.

خرید شارژر برای باتری لیفتراک یا خودرو برقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید شارژر باتری و یا بردهای الکترونیکی کنترلر شارژر باتری های صنعتی یا لیفتراک و خودروی برقی با ما تماس بگیرید. شرکت طراحی مهندسی یکتافن ارائه دهنده انواع شارژر باتری و یا بردهای الکترونیکی کنترلر شارژر باتری های صنعتی یا لیفتراک و خودروی برقی و کلیه خدمات فنی مربوط به آن به مشتریان محترم است. می توانید پس از تماس با ما در مورد خرید شارژر از کارشناسان ما مشورت بگیرید و سپس مناسب ترین شارژر را با گارانتی و خدمات پس از فروش از شرکت ما تهیه کنید.

در کنار شارژر باتری لیفتراک یا خودرو برقی چه محصولاتی را میتوانم انتخاب کنم؟

شارژر های سوئیچینگ (HF)

انواع شاژرهای سوئیچینگ هوشمند و اتوماتیک، با توجه به نوع باتری و ظرفیت آن و ویژگی های فنی مورد نیاز برای شارژر

کنترلر شارژر

کنترلر الکترونیکی هوشمند برای شارژرهای دارای ترانس ۵۰ هرتز و رکتیفایر دیودی و تجهیزات ثبت وضعیت باتری و تله متری برای افزایش کارایی و عمر باتری های صنعتی

الکتروموتور

انواع مختلف الکتروموتورهای AC و DC برای کاربردها حرکت و پمپ و فرمان خودروها و لیفتراک های برقی و در صورت نیاز ارائه به همراه گیربکس و دیفرانسیل و ترمز و چرخ

درایو و کنترلر

کنترل کننده الکتروموتورهای DC و AC برای انواع کاربردهای حرکت، پمپ هیدرولیک و فرمان الکتریکی EPS

کنتاکتور

کنتاکتورهای DC ویژه تغییر جهت الکتروموتور یا ترمز ژنراتوری و کنتاکتورهای تک کنتاکت برای موتورهای هیدرولیک یا Main Contactor و کنتاکتور خط

نمایشگر

نمایشگرهای میزان شارژ باتری که مستقیم به باتری وصل می شوند یا نمایشگرهای (HMI) هوشمندی که از طریق خط سریال یا CANBUS به درایو وصل می شوند و کمیت های مختلف را نمایش می دهند.