نمایشگرهای هوشمند BDIHMI

با نمایشگرها بینا می شویم.

نمايشگرهای گوناگون برای نمایش کمیت های مختلف، نمایش میزان شارژ باتری برای اطلاع از باقی مانده شارژ باتری ليفتراک يا خودرو برقی و جلوگیری از تخليه بيش از حد باتری، با رله داخلی برای قطع بعضی از مصرف کننده ها مانند پمپ هيدروليک در زمان کم بودن شارژ باتری، نمايشگر های ساعت کار و اشکالات بوجود آمده در ماشين در انواع مختلف دارای پورت سريال يا CANBUS برای انجام سرویس های دوره ای و یا عیب یابی با کمک آنچه در نمایشگر نمایش داده می شود.

Battery Discharge Indicator BDI Dispaly YEKTAFAN

کاربردهای نمایشگرها

نمایشگرهای هوشمند ساعت کار و شارژ باتری برای تمام ماشین های تغذیه شونده از باتری و در صنایع مختلف استفاده هستند. نمایشگرهایی که از طریق CANBUS یا پورت سریال اطلاعات رد و بدل می کنند فقط با درایو های خاص خودشان کار می کنند.

اسکرابر و ماشین های زمین شور

پالت تراک و استکر و ریچتراک

AGV و Man off و گلف کار و یدک کش های برقی

انواع لیفتراک ها برقی

خودروهای برقی جاده ای

لوکوموتیوهای برقی معادن و ماشین های کشاورزی برقی

چرا باید از نمایشگر استفاده کنیم؟

استفاده از نمایشگرها، برای شرکت ها و صاحبان ماشین ها و یا طراحان و تولید کنندگان ماشین ها مزایای زیادی دارد. از جمله مهمترین این مزایا به موارد زیر اشاره می کنیم:

✔ مشاهده ساعت کار ماشين

✔ انجام دقيق تر سرويس های دوره ای بر اساس ساعت کار ماشين

✔ افزایش عمر باتری با نظارت بر شارژ و تخليه باتری

✔ اطلاع از ايرادهای بوجود آمده در ماشين

✔ ظاهر زيبا و ساختاری مستحکم

✔ امکان عيب يابی سريعتر و آسانتر ماشين بر اساس کدهای نمايش داده شده

استفاده از نمایشگرهای شرکت یکتافن یک انتخاب درست و اثر بخش برای افزایش کارایی و راندمان کار لیفتراک ها و ماشین های برقی است.

پيام های ماشين ها را می بينيم…

ZAPI ECO-Smart Display

من قصد خرید نمایشگر دارم. لطفا با من تماس بگیرید.

کدام نمایشگر مناسب من است؟

با توجه به اینکه چه کمیت هایی را می خواهیم توسط نمایشگر نمایش دهیم و اینکه آیا می خواهیم بدون اتصال به درایو فقط ساعت کار ماشین و میزان شارژر باتری را ببینیم یا می خواهیم کمیت های مختلف را از درایو نمایش دهیم، می توانیم نمایشگر درستی را انتخاب کنید.

Battery Dischare Indicator + Hour Meter YEKTAFAN

نمایشگرهای شارژ باتری و ساعت کار بدون وصل شدن به درایو

نمایشگرهای شارژ باتری و ساعت کار بدون وصل شدن به درایو

Multi Function Digital Indicator YEKTAFAN

نمایشگرهای کمیت های مختلف متصل شونده به درایوها

نمایشگرهای کمیت های مختلف متصل شونده به درایوها

خرید نمایشگر برای لیفتراک یا خودرو برقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید نمایشگرهای مختلف که بطور مستقل کار می کنند یا به درایو و بردهای الکترونیکی کنترلر لیفتراک و خودروی برقی متصل می شوند، با ما تماس بگیرید. شرکت طراحی مهندسی یکتافن ارائه دهنده انواع نمایشگرها، درایوها و بردهای الکترونیکی خودروهای برقی و لیفتراک‌ها و کلیه خدمات فنی مربوط به آن به مشتریان محترم است.

در کنار نمایشگر لیفتراک یا خودرو برقی چه محصولاتی را میتوانم انتخاب کنم؟

درایو و کنترلر

کنترل کننده الکتروموتورهای DC و AC برای انواع کاربردهای حرکت، پمپ هیدرولیک و فرمان الکتریکی EPS

کنتاکتور

کنتاکتورهای DC ویژه تغییر جهت الکتروموتور یا ترمز ژنراتوری و کنتاکتورهای تک کنتاکت برای موتورهای هیدرولیک یا Main Contactor و کنتاکتور خط

نمایشگر

نمایشگرهای میزان شارژ باتری که مستقیم به باتری وصل می شوند یا نمایشگرهای (HMI) هوشمندی که از طریق خط سریال یا CANBUS به درایو وصل می شوند و کمیت های مختلف را نمایش می دهند.

شارژر باتری

انواع شاژرهای سوئیچینگ و غیر سوئیچینگ هوشمند و اتوماتیک، با توجه به نوع باتری و ظرفیت آن و ویژگی های فنی مورد نیاز برای شارژر

کنترلر شارژر

کنترلر الکترونیکی هوشمند برای شارژرهای دارای ترانس ۵۰ هرتز و رکتیفایر دیودی و تجهیزات ثبت وضعیت باتری و تله متری برای افزایش کارایی و عمر باتری های صنعتی

الکتروموتور

انواع مختلف الکتروموتورهای AC و DC برای کاربردها حرکت و پمپ و فرمان خودروها و لیفتراک های برقی و در صورت نیاز ارائه به همراه گیربکس و دیفرانسیل و ترمز و چرخ